Центр первинної медико-санітарної
допомоги Сватівського району

Здоровим бути просто

Знайти мого сімейного лікаря
Для пошуку сімейного лікаря оберіть
пошук за адресою або прізвищем лікаря
Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Фізичним особам та закладам (структурам, кабінетам)

Фізичним особам та закладам (структурам, кабінетам), 
що здійснюють приватну медичну практику на території м. Рівного!
 
Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що з 01.02. по 15.02.2017року триватиме прийом державної річної статистичної звітності (форми звітності № 13, № 17, № 20 затверджені наказом МОЗ України № 378 від 10.07.2007 зі змінами та доповненнями від 2013 року) від фізичних осіб та закладів (структур, кабінетів), що здійснювали приватну медичну практику на території м.Рівного протягом 2016 року. 
 
Звітні форми надавати в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою, м. Рівне, вул. Драгоманова, 7 (приміщення поліклініки № 2). У звітних формах заповнюються лише ті таблиці (рядки та графи), які відображають діяльність приватного закладу (кабінету). 
Відомості щодо подання та ненадання звітності направляються в ліцензійний комітет Міністерства Охорони Здоров′я України.
 
Для довідки звертатись за тел.(0362) 26-45-91, 26-26-13 в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Читайте також